פתרונות קיטור וחום, לפי סוג תעשייה:
156

סטימר - גיהוץ בתליה

סטימר – הלהיט שכבש את עולם האופנה!

הפתרון המהיר, המתקדם והבטוח ביותר לחנויות אופנה, בתי מלון ולכל בית
את הסטימר של א.וולף בטח פגשתם, יותר מפעם אחת, במיטב חנויות האופנה ברחבי הארץ. הוא מהיר עד פי 5 ממגהץ, מיוצר בארה"ב, עשוי אלומיניום יצוק ומאריך לשנים רבות. לסטימר ראש מתכת (ולא פלסטיק) המגהץ את הבד עם הנגיעה הראשונה בו. ראש המתכת מתחמם על ידי האדים, ובניגוד למגהץ, אינו חורך את הבד, גם לא את העדין ביותר.

לסטימר שלנו 2 יתרונות בולטים:
תפעול קל ונוח: המתקן מוכן לעבודה תוך 2 דקות. כל שצריך לעשות הוא להחליק את ידית הגיהוץ לאורך הבגד (מבפנים, כשהחורים כלפי מעלה) וההבגד מתיישר במהירות.
תחזוקה בסיסית: 2 דקות, אחת לחודשיים. יש להפוך את המתקן ולרוקנו לגמרי, לשטוף ולבצע את הפעולה שוב. חובה להשתמש במים מזוקקים בלבד (ניתן להשתמש במים המתנקזים ממזגני האוויר).

הסטימר בשירות האופנה: הבגדים המיובאים לישראל עוברים גיהוץ בחו"ל, שוהים במרכז הלוגיסטי ומגיעים לחנויות כשהם מקופלים. הסטימר מיישר את סימני הקיפול ומרענן את הבגד בשניות! זו הסיבה שאת הסטימר שלנו תוכלו לפגוש במבחר רשתות האופנה בישראל: קסטרו, H&M, אמריקן איגל, עונות, סטודיו פאשה, מנגו, גאפ, גאנט, רנואר, סליו, סאקס, גולברי, גולף אנד קו, Forever 21, Factory 54, S- Wear ועוד.

הסטימר בשירות אורחי המלון: מלונות רבים בוחרים להעניק ללקוחותיהם חוויית גיהוץ יוקרתית ונעימה יותר בסטימר. הסטימר נוח מאוד וקל לשימוש, ונחשב לבטיחותי ביותר לגיהוץ.

הסטימר – מוצר בסיסי בכל בית: רבים סולדים ובצדק מגיהוץ ושולחים את הבגדים לגיהוץ במכבסה, או לובשים בגדים לא מגוהצים. הסטימר מאפשר לגהץ במהירות ובקלות, ולקבל תוצאה מעולה תוך שניות!

דגם J2M לעסקים


דגם J2000M לשימוש ביתי

א. וולף בע"מ           רח' הסתת 13 , א.ת. חולון           Info@A-Wolf.co.il           03-6824478
א.וולף בע"מ- ציוד יצרני אופנה וטקסטיל,קיטור למאפיות וסאונות רטובות, סטימר, גיהוץ בתליה לוילונות. סובלימציה.